שלום לקוראי הבלוג היקרים , היום החלטתי להמליץ לכם  על כלי מצוין שאני משתמש בו והוא ה ICOUNT. מאז שהכרתי את הכלי הזה אני ממליץ עליו בחום לכל הלקוחות שלי בתחום המסחר האלקטרוני ומחבר אותם כמעט באופן אוטומטי.
ICOUNT זה תוכנת הנהלת חשבונות או יותר נכון מערכת לניהול חשבונות לעסק, הנפקת חשבוניות, הנפקת הצעות מחיר ושירותי סליקה, היתרון הגדול שלו שהוא בנויה במיוחד עבור סוחרי אינטרנט.

היתרונות העיקריים שלה עבור סוחרי אינטרנט הם:

1.ממשוק ישיר לפייפל –  כל עסקה שתתבצע דרך איביי / כל ערוץ מכירה אחר תייצר חשבונית אוטומטית, המערכת גם יודעת לזהות האם מדובר בישראלי או לא ולפי זה תדע לחשב את המע”מ ותדע להוציא ללקוח מחול חשבונית באנגלית או עברית.
2.הכל ממוחשב, לא צריך להדפיס את כל הקבלות לרואה חשבון, מספיק לייצא לו קובץ לאקסל (במידה ורואה החשבון שלכם מהדור הישן ועדיין מתעקש לקבל קבלות מודפסות, זה הזמן לעבור רואה חשבון, בעקבות העניין הזה עברתי למשה שטרן – תוכלו לקרוא עליו ועל המאמרים שלו כאן).
3.המערכת יודעת להתממשק לעשרות סוגי פלטפורמות מסחר נוספות כגון Shopify , מגנטו ,איביי , , דפי נחיתה של רב מסר ועוד.
תוכנה להנהלת חשבונות ICOUNT
תוכנה להנהלת חשבונות ICOUNT
4.תוכלו לחבר את חברת הסליקה שלכם למערכת ובכך לבצע סליקות דרך המערכת.
5.אפלקציות מלאות למובייל – אני יכול להוציא חשבונית ולראות את המצב מהסלולר (גם איפון וגם אנדרואיד) מכל מקום.
6.חשבונית מעוצבת – ממש פשוט להוסיף את הלוגו , אגב, למי שמוכר באיביי אני ממליץ להוסיף לינק לאתר החיצוני שלו. הלקוח יקבל את החשבונית ברגע התשלום.
עיצוב חשבונית אוטומטית
עיצוב חשבונית אוטומטית
7.API מעולה למפתחי תוכנה שבניינו.
8.המערכת מתומחרת לפי השימוש בה ולא במחיר קבוע שרירותי. כך שבחודש ללא הרבה מכירות לא תצטרכו לשלם הוצאות קבועות גבוהות. כמו כן המערכת ממליצה תשלום אקספרס במחיר של 99 ש”ח  לשנה למי שמעוניין רק להפיק חשבוניות.
9.מערכת תמיכה – מ ע ו ל ה . הכי הרבה זמן שחיכיתי לכל פניה זה מספר דקות בודדות.
10.המערכת נותנת התנסות של 45 יום חינם, למי שיכנס דרך הלינק הזה יהנה גם מהנחה של 10% למשך שנה.
לקבלת 45 יום וקבלת ההנחה לחצו כאן